namiętnaborzyslawa89 Kowary
Jestem młodą i wiecznie uśmiechniętą dziewczyną. Nie boję się kontaktów międzyludzkich i chętnie poznaje nowe osoby. Moja praca jest ściśle związana z wyjazdami. Mam wyjazdy po całej Polsce i prezentuje produkty mojej firmy. Skąd jesteś? Może umówimy się na małe co nie co? Chciałbyś poznać mnie bliżej. Odezwij się jak najszybciej. Jestem gorąca.
Emcia65 Kowary
Wyposzczona i zaniedbana mam ochotę zmienić coś w swoim życiu. Najbardziej zmieniłabym pustkę w sypialni. Swój anons kieruje do dyskretnych Panów. Jestem ekspedientką w sklepie spożywczym. Ogólnie nie mam jakiś większych zainteresowań. Lubię się dobrze zabawić.
Fenomenalna_Chór Kamienna Góra
Opalam się zawsze bez stanika. Mam duże cycki i lubię jak ktoś na nie patrzy. Chętnie nauczyłabym Cie tego i owego ;) Bardzo lubię stare klasyczne samochody. Podobno w takich są najwygodniejsze kanapy z tyłu... I miękkie zawieszenia. Bo przecież nie chcemy się poobijać, a raczej pobujać ;)
Elegancka-Krocze Podgórki
Mój mąż to kompletny nudziarz, który nie wie jak zaspokoić kobietę. Od kilku lat nie przetestował ze mną żadnej nowej pozycji. Pracuje fizycznie. Dlatego lubię miło odprężyć się wieczorem po pracy. Potrzebuje namiętnego kochanka, który będzie się ze mną zabawiał w łóżeczku. Mam ochotę się dobrze zabawić. Ale brakuje mi dobrego towarzystwa na imprezie. Może pomożesz mi to zmienić?
czasowa+dianna Kowary
Jestem dojrzałą kobietą nastawioną pozytywnie do świata i ludzi. Lubię zawierać nowe znajomości. Oderwijmy się na chwilkę od fantazji erotycznych i porozmawiajmy o mojej pracy - nie jestem łatwą dziewczynką, która jak jakaś smarkula rzuci się pierwszemu lepszemu do łóżka i jeszcze będzie chciała stówkę. O, nie! Może i jestem hostessą, ale nie dziwką - takie rzeczy robię za darmo. Powiedz mi coś o swojej kiełbasce.
WROGAAGANIOK Kowary
Szukasz kochanki na dobre i na złe? To świetnie trafiłeś. Jestem dyskretna i chętnie zabawię się dłużej beż żadnych zobowiązań. Twój wiek nie gra większej roli. Pracuję w marketingu. Szukam pana na szybki numerek Bardzo lubię się uczyć, ale po nauce dobry seks to jest coś cudownego.
Profile, które ostatnio oglądałeś