oda-90 Kowary
Nie mam wielu wymogów. Teraz jestem wdową i wiem, że mogę oczekiwać jeszcze mniej chciałabym być chociaż czasem przytulona i pogłaskana po policzku. Na co dzień pracuję w przedszkolu i uczę dzieci języka angielskiego. Lubię swoją pracę i nie zamieniłabym jej na nic innego. Jesteś dobry technicznie?
ewelina44263 Kowary
Szukasz dyskretnej kochanki ? To świetnie trafiłeś. Jeżeli nie przeszkadza Ci wielkość mojego biustu i lubisz kobiety z małymi cyckami to chętnie Cię poznam. Układam hasła reklamowe, wymyślam slogany. Moja wyobraźnia naprawdę jest bujna, dlatego szukam mężczyzny, który nie będzie bał się ze mną zabawić. Mam swoje potrzeby seksualne. Lubię robić zdjęcia Panom, którzy nie boją się rozebrać przed kobietą.
FioletowaXXX Sędziszowa
Jestem atrakcyjną panną bi, ale teraz szukam faceta. Wiem jak sprawić przyjemność mężczyźnie. Jestem w pracy lekarzem, ale poza pracą całkowicie się zmieniam w posłuszną kobietkę. Fajnie jest zabawić się. Nie ukrywam, że lubię ryzyko i hazard.
kira 74 Kowary
Lubię fantazjować i kochać się do utraty tchu, ale partnerowi chyba już zdążyłam się znudzić. Tunel, którego pilnuję często rozchyla się uroczo aby przyjąć rozpędzony i nagrzany pociąg na swe łono, lubię wtedy czuć jak wszystko drży pod ciężarem tego przejazdu. Pracuję w stróżówce i często mam ochotę by ktoś tak wjechał w moją cipkę. Mam bardzo wiele zainteresowań, ale niczym konkretnym. Nie wiem czy to źle.
MADZIANA-1954 Kowary
blondynka są najładniejsze i bardzo się ciesze, że posiadam ten kolor włosów. Mogę Ci jedynie zdradzić w sekrecie, że farbuje włosy. Pracuję w policji. To dlatego uwielbiam trzymać twardą pałkę w ręku. A Twoja jaka jest ? Twarda? Pokaż mi! Jestem straszna. Kolekcjonuje opakowania po prezerwatywach, które zużyli moi kochankowie. Chciałbyś zobaczyć?
finezyjna 11411 Jelenia Góra
Znam kilka magicznych sztuczek którymi jestem w stanie uwieść nawet najbardziej opornego mężczyznę. Skontaktuj się z wolną brunetką. Kiedy melduje się w naszym moteliku następny samotny mężczyzna, to myślę czasami, żeby go odwiedzić i obudzić w nocy, robiąc mu laskę na dobranoc. Myślisz, że to zboczone? Lubię Panów, którzy przebierają się za kobiety :)
Profile, które ostatnio oglądałeś