sydź30 Kowary
Jestem zwyczajną dziewczyną, dojrzałą i zdecydowaną na nową znajomość. Mam nadzieję, że moje zdjęcia wyglądają zachęcająco. Cóż mogę ci powiedzieć o sobie, może to, że dzięki mojej wspaniałej pracy na taśmie produkcyjnej, wspaniale wyćwiczyłam dłonie i tak zwana jazda na ręcznym należy do moich lubionych gier wstępnych. Interesują mnie faceci oczytani.
ŹDZIEBELKO1980 Kowary
Jestem otwarta w sprawach seksu, ale jedyna rzecz jakiej nie zrobię, to nigdy nie wydepilują mojej cipki. Podoba mi się to jak wygląda i mężczyzna który będzie chciał się ze mną spotykać, będzie to musiał niestety zaakceptować. Seks sprawia mi wielką przyjemność. Jednak praca kelnerki mnie wykańcza, że czasem nie mam na nic siły. Dlatego szybki numerek w pracy dodałby mi energii. Z kim mogłabym spędzić trochę wolnego czasu?
WytrenowanaAugusta Karpacz
Jestem szanująca się dojrzałą kobietą. W moim życiu brakuje odrobiny szaleństwa. Odgadnij o czym myślałam i gdzie byłam jak ostatnio bawiłam się moją myszką? No może, za trudne takie pytanie, więc na to odpowiem sama - byłam w pracy w banku i myślałam o napalonym panie, który drąży moją cipeczkę swoim berłem. Po ciężkim treningu przydałby mi się odpoczynek w ramionach jakiegoś ciekawego mężczyzny.
Nikita+08011967 Kowary
Jeśli zabawisz się moim biustem i go odpowiednio dopieścisz, to się odwdzięczę i zabawię się twoim penisem. Co ty na to? Lubię sztukę i się tego nie wstydzę. Po prostu kocham internet. Jest tu pokazanych tyle możliwości na udany sex. Wystarczy, że obejrzymy kilka wskazówek i możemy ćwiczyć je do woli. Jestem otwarta na propozycje.
Wytrzymała Hiszpanka 32 Kowary
Niewymagająca 32 latka pozna spokojnego i uczciwego faceta. Nie ważne czy jesteś wysoki, niski, łysy czy zarośnięty ważne żebyś był w porządku. Wygląd niema dla mnie znaczenia. Lubie jeździć na wycieczki. Łąki, lasy, parki. Tam zawsze seks najlepiej smakuje. Lubię się dobrze zabawić. Ale na początek obowiązki typu nauka :)
egocentrycznażabka Kamienna Góra
29-latka z charakterkiem ma ochotę korzystać z życia bardziej niż do tej pory. Potrafię dogadać się z każdym. Mój zawód jest moją słodką tajemnicą, dlatego trzymam go w sekrecie. Jak się poznamy bliżej, to powiem Ci co robię, na pewno będziesz mile zaskoczony. Teraz już mniej się interesuję ekonomią. Ale kiedyś to był mój żywioł.
Profile, które ostatnio oglądałeś