GODZISLAWA 2708 Kowary
Szalona i lekko opalona pani, która została wdową i wcale jej to nie przeszkadza szuka partnera. Moje ciałko często wymaga długich masaży zanim zajmie się pieszczotami męskiego ciał - musisz mi tą grę wstępną wybaczyć, bo w szpitalu nieraz nawet na kawę nie ma czasu. Muzyka to moja pasja, drugą jest seks. Chętnie poznaje nowe osoby, można się wielu ciekawych rzeczy o ludziach dowiedzieć na podstawie tego jakiej muzyki słuchają.
angelika-10121976 Kowary
Mam 37 lat i obawiam się, że jeśli teraz nie nawiąże jakiegoś romansu to po prostu za parę lat będzie już na to za późno. Uwielbia mężczyzn, którzy mają swoje firmy. Wtedy wiem, że taki facet jest zaradny i wie czego chce. Kolekcjonuję wiele różnych i ciekawych rzeczy ;)
IZABELIN!! Pastewnik
Lubieżna młoda dziewczyna potrzebuje odreagowania i ucieczki przed szarością zwykłego dnia. Ze mną można konie kraść :) Pracuje jako asystentka. To fajna praca, ale niestety czuję się samotna. Zamieściłam anons, bo mam nadzieje, że odezwie się do mnie prawdziwy mężczyzna, który spełni moje fantazje seksualne. a Ty jak lubisz się relaksować?
bernardyna280481 Kowary
Mam małe piersi ale uważam to raczej za zaletę niż wadę, lubię kiedy facet zajmuje się moim biustem ale nie jest to konieczne. Wszystkim czym się zajmuje to prawdziwa sztuka. Poczytać Ci do snu koteczku?
WŁADULKA67 Jelenia Góra
Lubię dyskretnych Panów, którzy nie wstydzą się rozebrać przed wilgotną laską i wiedzą co zrobić z rozchyloną cipką Lubię seks w różnych miejscach. Najbardziej w szpitalu. Mam w domu śliczną kotkę. Bardzo o nią dbam i często czeszę. Ale ma jeszcze jedną kotkę, którą pokazuje tylko wyjątkowym mężzyzna.
kicia_40544 Kowary
Jestem wyjątkową, młodą dziewczyną, spontaniczną i dynamiczną. Nie znaczy to jednak, ze jestem zepsuta małolatą ;). Na co dzień pracuję w laboratorium, jednak to nie przeszkadza mi w moich erotycznych fantazjach. Te wszystkie probówki mają takie podniecające kształty... mam nadzieję że wiesz co mam na myśli... Lubię przedsiębiorczych Panów, którzy wiedzą jak zająć się potrzebującą pieszczot faceta.
Profile, które ostatnio oglądałeś