poruszona 1956 Kowary
Nie jestem wyuzdana ani zboczona chce jednie przypomnieć sobie jak to jest gdy leży na mnie spocony facet. Od jakiegoś czasu jestem wdową. Pracuję na dużej hali produkcyjnej. Uwielbiam długo siedzieć przed komputerem.
Dziecinna-Gwałcicielka-34 Kowary
Zawsze chętna brunetka ma ochotę poznać fajnego ale niekoniecznie przystojnego mężczyznę. Skończyłam politechnikę i chętnie zmierzyłabym Twoją rurkę ;) Uwielbiam stroić się w różne ciuszki erotyczne :)
pOwOlNaJuLiEtTa Kowary
Kocham poznawać nowych ludzi i dlatego jestem panną. Nie chce ograniczać się do jednego partnera. Jestem księgową, to nudne zajęcie, ale przysięgam, że ze mną w łóżku nie będziesz się nudził. Zabawimy się, jak będziesz chciał, co Ty na to? Moja cipka jest równo zgolona jak pole golfowe. Dlatego jest dla zadbanych Panów.
dabrowka+10041989 Kowary
Moim jedynym zajęciem jest chodzenie do szkoły. Jestem młodą, atrakcyjną i bardzo grzeczną ;) dziewczynką. Potrzebuje trochę pomocy w edukacji ;) Uwielbiam policjantów. Facet w mundurze wywołuje u mnie dreszcze. Jeżeli interesuje Cię zadbana kobieta to odezwij się teraz. Czekam.
Bloga+Spluniecie Jelenia Góra
Mój chłopaka nie daje rady w łóżku i dlatego szukam kogoś ciekawszego pod tym względem. Mój nick już znasz, ale powiem ci, że mam pracę, która jest równie erotyczna jak moje ogłoszenie - jestem sprzedawczynią damskiej bielizny, a ze względu, że w naszej okolicy nie ma sex-shopu, to na odpowiednie hasło sprzedajemy inne akcesoria ;). Moda jest dla mnie bardzo ważna.
Gliniana1986 Dobków
Dbam o siebie, uprawiam różne sporty i dlatego jestem taka szczupła. Przekłada się to na moją kondycję łóżkową, lubię długo i ostro. Lubię gotować, lubię owoce i warzywa, uwielbiam owoce morza, i sery, a najbardziej lubię okładać kochanka tym wszystkim, uczynić sobie z niego stół uciech. Po jedzeniu zawsze nachodzi mnie ochota na sex. Niestety restauracja jaką prowadzę nie serwuje jedzenia na takich stołach, a sądzę, że to by się stało popularne. Bardzo lubię powieści kryminalne.
Profile, które ostatnio oglądałeś